Bez tytułu (2)

Test Echosondy Deeper Smart Fishfinder

Jaka jest różnica między pisaniem a kręceniem filmów? Mamy wrażenie, że jest to przepaść nie do przeskoczenia. Być może dlatego, samo „sklejenie” poniższego filmu, zajęło nam przeszło 2 tygodnie, podczas gdy napisanie dobrego artykułu, to dla nas maksymalnie 2 godziny… Efekt jest jaki jest – jak na nasz pierwszy, „pełnometrażowy” video-test, chyba nawet całkiem dobry, choć ciężko było się przemóc do mówienia 🙂 Przejdźmy jednak do rzeczy.

Gdy 2 miesiące temu, otrzymaliśmy Echosondę Deeper Smart Fishfinder  do testów, nie spodziewaliśmy się po niej zbyt wiele. Po pierwsze dlatego, że jest to produkt stosunkowo młody i jeszcze nie ugruntował w pełni swojej pozycji na rynku. Po drugie dlatego, że tego typu urządzenia, bardzo szybko wymagają kolejnych poprawek, które pojawiają zazwyczaj, dopiero po pewnym czasie. Przede wszystkim jednak mieliśmy wrażenie, że jest to bardziej zabawka – gadżet, który niekoniecznie okaże się przydatny, a tym bardziej skuteczny. Oczywiście, myliliśmy się.

Deeper zaskoczył nas bardzo pozytywnie już pierwszego dnia testów. Aplikacja mobilna, służąca do jego obsługi, jest tak banalna w obsłudze, że poradzi z nią sobie nawet ktoś, kto dopiero zaczął przygodę z telefonami, wyposażonymi w dotykowy wyświetlacz.  Przejrzystość interfejsu zaskakuje, a dokładność z jaką z echosonda pokazuje ryby i ukształtowanie dna, nie odbiega od tej znanej z innych dobrych, tego typu produktów.

Deeper jest mały, poręczny i przyjemny w użytkowaniu. Możliwość wyrzucenia go na odległość za pomocą wędki sprawia, że staje się on produktem niepowtarzalnym, który daje wędkarzom łowiącym z brzegu, ogromne i nieznane dotąd możliwości.

Jak w przypadku każdego urządzenia czy produktu, również w Deeperze można dopatrzeć się minusów. Jednym z nich okazuje się czasem, ograniczona przez warunki atmosferyczne, łączność z urządzeniem, choć jak sprawdziliśmy, często jest to wina nie samego Deepera, a telefonu komórkowego – w naszym przypadku iPhona, któremu zdarzało się gubić sygnał Bluetooth.

Niemniej uważamy, że Deeper Smart Fishfinder to produkt rewelacyjny i niepowtarzalny, za co przyznajemy mu ocenę bardzo dobrą, i to z plusem! Uzyskał on aż 96 punktów. Życzymy Wam miłego oglądania. Wkrótce nowe filmy 🙂 Pozdrawiamy!