Test-Wedkarski.pl

O NAS

Test-Wedkarski – Nasza misja:

Szukasz opinii o wędce, kołowrotku, akcesoriach, które zamierzach sobie kupić? W dobie zakupów internetowych łatwo jest zamówić dany produkt pod wpływem impulsu, ale nie zawsze możemy być pewni, że dany produkt spełni nasze oczekiwania. Co może pomóc? Solidna i uczciwa recenzja, a Test-Wedkarski.pl Wam ją zapewni!

Jako wędkarski portal opiniotwórczy mamy świadomość tego, że dobór odpowiedniego sprzętu jest najwyższą potrzebą każdego współczesnego miłośnika wędkowania. Wiemy również, jak łatwo można pogubić się w coraz bogatszej ofercie obecnych na polskim rynku producentów. Stąd właśnie idea stworzenia serwisu Test-Wedkarski.pl – strony poświęconej wszelkim zagadnieniom związanym z branżą wędkarską, w szczególności technikom połowu ryb drapieżnych oraz niezbędnemu do tego sprzętowi wędkarskiemu.

Test-Wedkarski – Kim jesteśmy:

Jesteśmy prężnie rozwijającym się Portalem, ukierunkowanym na recenzowanie sprzętu wędkarskiego, tworzenie artykułów oraz filmów zawierających porady wędkarskie, a także relacjonowanie naszych wędkarskich wypraw w każdej możliwej formie cyfrowej. Nasz zespół redakcyjny tworzy załoga sklepu wędkarskiego PrzeRyba.pl, specjalizująca się przede wszystkim w metodzie spinningowej. Nasi autorzy to pasjonaci wędkarstwa, gromadzacy doświadczenie od lat. Dysponują oni wiedzą i wykształceniem z zakresu marketingu, oraz zagadnień związanych z rejestrowaniem obrazu, w tym fotografii i filmu. Pozwala nam to tworzyć recenzje oddające rzeczywisty wygląd i walory użytkowe danego produktu, pokazujące go takim, jakim jest w rzeczywistości, a nie jakim widnieje na zdjęciach producenta.

Test-Wedkarski – Nasze recenzje:

Nasze testy i recenzje przeprowadzamy niezależnie, opisująć wszelkie ważne dla użytkownika aspekty, takie jak wytrzymałość, technologia, wygląd czy zastosowanie. Naszą ideą jest pokazanie każdego produktu w jego najmocniejszych walorach użytkowych, z zaznaczeniem stron, które z perspektywy użytkownika mogą również okazać się problematyczne. Zależy nam na tym, byś był rzeczywiście zadowolony z dokonanego wyboru.

Słowem – chcemy, by każdy z Was znalazł tu solidną recenzję danego produktu i, jeśli spełni on wasze wewnętrzne kryteria i wymogi, przekonał się do niego.

Niech wędkartwo będzie dla Was pięknym doświadczeniem!Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdrawiamy
Zespół Test-Wedkarski.pl