Okulary Wiley X Omega

Nowości Wiley X 2018 – profesjonalne okulary

NOWOŚCI WILEY X 2018

Nowy sezon przyniósł ze sobą wiele nowości w branży wędkarskiej. Standardowo, na rynku pojawiły się nowe wędziska, kołowrotki czy przynęty. Ich znajomość to absolutna podstawa wiedzy dla osoby, która mniej lub bardziej interesuje się wędkarstwem. Dla profesjonalistów to jednak zbyt mało – ich interesują nowości również, a może wręcz przede wszystkim, w dziedzinie akcesoriów, zwłaszcza tych rangi premium. To właśnie do profesjonalnych wędkarzy adresujemy nasz dzisiejszy artykuł, który przybliża nowości produktowe z oferty najlepszego obecnie producenta okularów polaryzacyjnych, działającego na polskim rynku – Wiley X. Zapraszamy do lektury.

Okulary Wiley X Omega

OKULARY PREMIUM DLA WYMAGAJĄCYCH WĘDKARZY

Każdy, kto choć raz miał styczność z okularami Wiley X wie, że jest to produkt dedykowany wyłącznie profesjonalnym wędkarzom, oczekującym najwyższej ochrony wzroku w każdych okolicznościach. Atesty wytrzymałości; wielowarstwowe, kuloodporne soczewki poliwęglanowe; wzmocnione najbardziej newralgiczne punkty – to wszystko dba o to, by wędkarz był zadowolony z produktu przez długie lata. Z kolei najwyższej jakości filtr polaryzacyjny oraz filtry UVA/UVB/UVC zamontowane w soczewkach sprawiają, że każda chwila łowienia to czysta przyjemność.

Okulary Wiley X

IDĄC ZA CIOSEM

Jeśli pamiętacie nasze dotychczasowe artykuły na temat produktów marki Wiley X, Waszą uwagę przykuł z pewnością model Wiley X BOSS Kryptek, który zdobył główną nagrodę w swojej kategorii podczas targów Efftex 2017. Okulary ze specjalną, kamuflażową oprawką wykonaną w technologii termotransferu graficznego okazały się absolutnym hitem. Właśnie dlatego, w ofercie firmy na 2018 rok znajdziemy już kilka modeli, oferujących tę oprawkę w różnych wersach kolorystycznych. To jednak nie wszystko, a przynajmniej nie to, co najważniejsze – w ofercie Wiley X znajdziemy teraz bowiem również modele wyposażone w metalową oprawkę. Nie zdradzając już więcej szczegółów, zapraszamy na przegląd nowości jedna po drugiej, życząc Wam miłej lektury.

 Okulary Wiley X

KRYPTEK, CZYLI OPRAWKA NIEPOWTARZALNA

Unikatowy pod każdym względem, nowy wzór graficzny oprawek w okularach Wiley X odniósł ogromny sukces zarówno wśród wędkarzy jak i myśliwych.  Specjalna, kamuflażowa powłoka sprawia, że prezentują się one naprawdę dobrze. Jak wspomnieliśmy, Wiley X Boss Kryptek był pierwszym modelem, który nie tylko przetarł szlak dla pozostałych, ale również wprowadził swego rodzaju modę i spopularyzował ten konkretny design, wygrywając najbardziej prestiżową nagrodę w europejskiej branży wędkarskiej. Obecnie, oprawki Kryptek są produkowane w dwóch kolorach – piaskowym oraz szarym. Znaleźć je można w kilku bardzo popularnych modelach okularów Wiley X, ale też w nowych, stworzonych z myślą o różnych potrzebach współczesnego wędkarza.

  • Wiley X Nash Kryptek – okulary dla karpiarzy

Nash to model, jakiego jeszcze nie było, bo stworzony z myślą o rosnącej grupie wędkarzy łowiących karpie. Wyposażony w piaskowe (beżowe) oprawki kamuflażowe Kryptek oraz soczewki polaryzacyjne o przepuszczalności światła zaledwie 10%. To zdecydowanie najlepszy model na silnie słoneczne warunki, na które często wystawieni są karpiarze. Dzięki niewielkiej przepuszczalności światła, model ten pozwala na długi kontakt z promieniami słonecznymi bez uczucia zmęczenia oka. Standardowo, został on wyposażony w 8-warstwowe soczewki poliwęglanowe z szeregiem filtrów UVA/UVB/UVC i posiada dożywotnią gwarancję na materiałowe wady ukryte.

Okulary Wiley X Nash Okulary Wiley X Nash

  • Wiley X Valor Kryptek – do spersonalizowania

Niebywałą zaletą tych okularów jest oczywiście możliwość szybkiej, własnoręcznej wymiany soczewek. Tak się składa, że do szarej, kamuflażowej oprawki, wizualnie pasują dosłownie wszystkie z tych dostępnych w ofercie. W standardzie otrzymujecie szare soczewki o przepuszczalności światła 12-14% (w zależności od kąta patrzenia), które nadają się idealnie na słoneczne warunki.

Okulary Wiley X Valor

  • Wiley X Omega Kryptek – na niepogodę

To zdecydowanie najbardziej uniwersalne okulary w tym zestawieniu, dysponujące soczewkami o przepuszczalności światła aż 18%, które sprawdzą się zarówno w słoneczne, jak i pochmurne dni. Wyposażone w oprawki Kryptek Neptune (szare, kamuflażowe) oraz standardowy zestaw filtrów (polaryzacyjny, UVA, UVB, UVC). Ich największą zaletą jest powierzchnia soczewek, która w pełni pokrywa pole widzenia. W związku z tym model ten sprawdza się głównie przy większej twarzy, jednak raz przymierzony już zawsze będzie spełniał oczekiwania perfekcyjnie.

Okulary Wiley X Omega

NIE MA NIC MOCNIEJSZEGO, NIŻ METAL

Powyższy slogan to tylko chwyt marketingowy. Prawda jest taka, że poliwęglanowe oprawki w okularach Wiley X są mocniejsze. Rzecz jednak w tym, że część wędkarzy (zwłaszcza łowiących na muchę) szuka okularów klasycznych, z metalową oprawką. I właśnie z myślą o nich, do oferty Wiley X weszły w tym roku dwa modele wyposażone w cienką, metalową oprawkę. Zmianie nie uległo nic poza nią – nadal mamy tu do czynienia z poliwęglanowymi, kuloodpornymi soczewkami czy najlepszymi filtrami chroniącymi oczy. Ale otrzymujemy przy tym równocześnie klasyczne, piękne okulary. To jak klasyczny sportowy Mustang, z nowiutkim silnikiem HEMI i cyfrowymi wskaźnikami obrotomierza. Połączenie klasyki z nowoczesnością. Bardzo udane połączenie…

  • Wiley X Hayden

To model dedykowany mężczyznom, za sprawą dość topornej, „twardej” bryły. Z góry zaznaczamy – nie pasuje on każdemu i nie każdy będzie w nim wyglądał dobrze. Jeśli jednak jesteś brodaczem o masywnej postawie – możesz wybierać go dosłownie w ciemno.Ten model dostępny jest w dwóch wersjach: z ciemnoszarymi soczewkami  o przepuszczalności światła 12-13% (w zależności od kąta patrzenia) w matowej, metalicznej ramce, oraz w wersji z ciemnozielonymi soczewkami o przepuszczalności światła 12% ze złotą oprawką.

Dzięki szerokim soczewkom i dużemu kątowi ich wygięcia, okulary pokrywają praktycznie całe pole widzenia sprawiając, że nic nie umknie naszej uwadze. Tym, co może nieco odstraszać jest cena, wynosząca o 100-150zł więcej niż w przypadku modeli poliwęglanowych. Niemniej, warto dopłacić tę różnicę by cieszyć się eleganckimi okularami nie tylko nad wodą, ale i na co dzień

Okulary Wiley X Hayden Okulary Wiley X Hayden

  • Wiley X Klein

Klein to z kolei odpowiedź na oczekiwania kobiet. Wyposażony w mniej toporne kontury, zdecydowanie bardziej delikatny w designie. Podobnie jak Hayden dostępny w dwóch wersjach: ze złotymi lub ciemnozielonymi soczewkami w metalicznej bądź złotej oprawce. Przepuszczalność światła wynosząca w obu przypadkach 12% pozwala korzystać z nich komfortowo w bardzo słoneczne dni. Co bardzo istotne, Klein i Hayden zostały wyposażone w standardowe, 8-warstwowe soczewki poliwęglanowe, które zabezpieczają wzrok w każdych okolicznościach.

ACKLE04_preview Okulary Wiley X Klein

 

To oczywiście tylko wybrane przez nas, najciekawsze modele w szerokiej ofercie producenta. Jak sami widzicie, Wiley X nie próżnuje i nieustannie wprowadza innowacje w swoich produktach, co przy rosnącym zapotrzebowaniu na profesjonalne akcesoria niezwykle cieszy.

Listę sklepów oraz inne informacje znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora: www.fft-poland.com

Pozdrawiamy serdecznie

Redakcja Test-Wedkarski.pl