Regulamin

Poniższy regulamin w prosty sposób określa zasady działania naszego serwisu. Prosimy o zapoznanie się z nim przed przystąpieniem do lektury naszych artykułów.

 

  1. Regulamin serwisu może w każdej chwili ulec zmianie, o czym zobowiązujemy się powiadomić użytkowników na stronie głównej Portalu.
  2. Portal Test-Wedkarski.pl jest medium opiniotwórczym. Zamieszczone na stronie recenzje produktów są opinią subiektywną. W opisach technicznych mogą występować błędy. Nasz portal nie bierze odpowiedzialności za zakup danego produktu przez klienta, w tym w szczególności za jego prawidłowe działanie. Wszelkie informacje na stronie zostały podane w jasny i przystępny sposób, stąd z góry odrzucamy wszelkie roszczenia związane z zakupem lub działaniem danego sprzętu. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany części lub całości treści publikowanych artykułów, bez konieczności powiadamiania o tym fakcie użytkowników.
  1. Komentarze pod artykułami można zamieszczać anonimowo, stąd nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść. Wulgarne, wyłudzające, niezwiązane z tematyką portalu bądź obrażające czyjekolwiek uczucia komentarze, będą przez nas możliwie szybko usuwane. Nie odpowiadamy jednak za zamieszczone pod artykułami komentarze z przekierowaniem do stron płatnych, wyłudzających dane bądź instalujących złośliwe oprogramowanie, od czasu ich dodania przez użytkownika, do momentu ich usunięcia.
  1. Wszelkie materiały zamieszczone na naszej stronie objęte są prawami autorskimi. Dotyczy to zarówno zdjęć, jak i opisów w formie tekstu. Wykorzystywanie ich gdziekolwiek, w części lub całości, bez uzyskania wcześniejszej zgody z naszej strony, będzie skutkowało wystąpieniem na drogę sądową.
  1. Wszelkie uwagi dotyczące działania strony, pytania odnośnie użyczenia zdjęć lub opisów, oraz inne, nawiązujące w jakikolwiek sposób do tematyki naszej strony, można zadawać korzystając z adresu email podanego w zakładce kontakt, znajdującej się na stronie głównej naszego portalu.
  1. We wszystkich kwestiach nieobjętych powyższym regulaminem, lub gdy regulamin nie znajduje zastosowania, obowiązują przepisy prawa polskiego.